Sezon rowerowy 2019 powoli dobiega końca 🤔 Jak co roku spotkaliśmy się na małym podsumowaniu naszych „wyczynów” rowerowych. W miłej, rowerowej atmosferze uhonorowaliśmy, najbardziej wyróżniających się sportowo, członków naszego Stowarzyszenia. Okolicznościowe statuetki przypadły Basi, Wioli, Przemkowi, Patrykowi i Jarkowi. Doceniliśmy także wyczyny Marcina ( uczestnika maratonu Wisła 1200 ), dla którego specjalną nagrodę ufundował nasz sponsor firma M System. Nie zabrakło również podziękowań dla naszych sponsorów – Mazda Grupa Wróbel, OCR Opole, Protan, M System.

Potem były już tylko tańce i zabawa i niekończące się rowerowe rozmowy o sukcesach i porażkach minionego sezonu 😀

Z tego miejsca chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia za zaangażowanie i wspólna zabawę rowerową. To Wy tworzycie klimat tej grupy 👌 A teraz troszkę odpocznijmy bo już za chwilę zaczynamy nowy sezon 2020 !!! 😁

Galeria zdjęć z Zakończenia Sezonu CykloOpole 2019