Sezon rowerowy 2019 powoli dobiega ko艅ca 馃 Jak co roku spotkali艣my si臋 na ma艂ym podsumowaniu naszych “wyczyn贸w” rowerowych. W mi艂ej, rowerowej atmosferze uhonorowali艣my, najbardziej wyr贸偶niaj膮cych si臋 sportowo, cz艂onk贸w naszego Stowarzyszenia. Okoliczno艣ciowe statuetki przypad艂y Basi, Wioli, Przemkowi, Patrykowi i Jarkowi. Docenili艣my tak偶e wyczyny Marcina ( uczestnika maratonu Wis艂a 1200 ), dla kt贸rego specjaln膮 nagrod臋 ufundowa艂 nasz sponsor firma M System. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 podzi臋kowa艅 dla naszych sponsor贸w – Mazda Grupa Wr贸bel, OCR Opole, Protan, M System.

Potem by艂y ju偶 tylko ta艅ce i zabawa i nieko艅cz膮ce si臋 rowerowe rozmowy o sukcesach i pora偶kach minionego sezonu 馃榾

Z tego miejsca chcemy jeszcze raz podzi臋kowa膰 wszystkim cz艂onkom naszego Stowarzyszenia za zaanga偶owanie i wsp贸lna zabaw臋 rowerow膮. To Wy tworzycie klimat tej grupy 馃憣 A teraz troszk臋 odpocznijmy bo ju偶 za chwil臋 zaczynamy nowy sezon 2020 !!! 馃榿

Galeria zdj臋膰 z Zako艅czenia Sezonu CykloOpole 2019